Mes esame

Mes ambicingi ir talentingi, kūrybingi ir darbštūs vizualinės komunikacijos ir grafinio dizaino specialistai, mėgstantys savo darbą.

Mus kaip komandą vienija tikslas – sukurti tinkamą vizualinį sprendimą, kuris kurtų mūsų klientų ir jų tikslinių auditorijų emocinį ryšį, užtikrintų klientų išskirtinumą rinkoje, pabrėžiant jų tapatybę.

„Photoshop“, „After effects”, „Flash“, „CoreDraw” ir kitos grafinio dizaino programos ištrina visas kūrybos ribas ir suteikia laisvę realizuoti naujausias pasaulines tendencijas ir kliento lūkesčius.

Įsteigėte bendrovę ar sukūrėte naują paslaugą/prekę? Norite atnaujinti senąjį stilių? Reikia logotipo, vizitinės, internetinės svetainės, blanko, aplanko, iškabų, skrajučių,  vėliavų, marškinėlių, tušinukų, skėčių ar kitų elementų dizaino? Reklaminių maketų, plakatų? Reklamjuosčių ar reklaminių klipų?

Mes rasime grafinio dizaino sprendimą, žingsniu į priekį lenkiantį naujausias dizaino tendencijas ir atitinkantį Jūsų poreikius. Mūsų sukurti logotipai, firminiai stiliai ir interneto svetainės sėkmingai reprezentuoja ne vieną Lietuvos įmonę, sporto komandą, organizaciją. Ar jums jau reikia mūsų paslaugų?