Interneto svetainė

Kas yra interneto svetainė?

Moksliškai tai apibūdinama kaip interneto puslapių rinkinys, kuriame kaupiama vaizdinė, garsinė ir tekstinė informacija. Interneto svetainė – tai šiuolaikinė vizitinė kortelė, kurioje įmonės ar žmonės pristato savo darbus, pasiekimus, žmonių atsiliepimus, pateikia savo kontaktus ir pan. Ši priemonė svarbi kiekvienam, kuris nori tinkamai save reprezentuoti prieš kitus.

Ar WEB Dizainas = Interneto svetainių dizainas?

Taip. Sąvokos „WEB dizainas” ir „Interneto svetainių dizainas“ yra tapačios.

Kodėl svarbu turėti reprezentatyvų interneto svetainės dizainą?

Interneto svetainė – vartai į Jūsų įmonę. Svetainės dizainas, struktūra, vientisas vaizdas komunikuoja apie tai, koks esate, koks Jūsų požiūris į veiklą, klientus, partnerius ir pan. Tvarkingas ir estetiškas interneto svetainės dizainas išlaiko lankytojo dėmesį, motyvuoja ieškoti informacijos. Svarbu, kad kiekvienas interneto svetainės lankytojas grįžtu, nes be lankytojų interneto svetainė – uždaryti vartai.

Kokie yra geros interneto svetainės požymiai?

Pagrindiniai geros interneto svetainės požymiai:

  • funkcionali interneto svetainės architektūra (išdėstymas);
  • tinkamos ir svetainės turinį atitinkančios iliustracijos;
  • lengvas informacijos pasiekiamumas;
  • tvarkingumas;
  • spalvų sintezė;
  • dizaino vientisumas visose svetainės puslapiuose ir kt.

Kas yra SEO?

SEO („Search Enginer Optimaiser“) – tai interneto svetainės turinio optimizavimas paieškos sistemoms.

Lietuvoje 99,99% vartotojų naudojasi „Google” interneto paieška, dėl to dažniausiai interneto svetainės yra optimizuojamos šiai paieškai. SEO optimizavimas būna paremtas interneto svetainės tekstų, nuorodų ir užslėptos informacijos taisyklingu pateikimu interneto paieškos varikliams, pagal konkrečius raktinius žodžius.

Ar SEO susijęs su Interneto svetainių dizainu?

Interneto svetainės dizainas nėra tiesiogiai susijęs su SEO. Tačiau SEO yra glaudžiai susijęs su interneto svetainės architektūra ir informacijos pateikimu/turiniu vartotojams. Iliustracijų pavadinimai, teksto formatavimas, pavadinimas, nuorodos – visa tai turi didelę įtaką SEO optimizavimui ir Jūsų svetainės lankomumo statistikai.

Kas yra TVS?

TVS – tai interneto svetainės turinio valdymo sistema. Ši sistema Jums padės paprastai ir greitai, be papildomų programavimo žinių valdyti ir administruoti interneto svetainę.